LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blacha do zamka ocynkowana zielona

Blacha do zamka ocynkowana zielona

20,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Blacha do zamka stanowi jeden z elementów potrzebnych do zbudowania funkcjonalnego wejścia na teren Twojej posesji lub mieszkania. Umieszczana jest na słupku ogrodzenia lub w ościeżnicy – wraz z klamką i zamkiem umożliwia blokowanie furtek bądź drzwi. W naszej ofercie dostępne są również inne produkty tej marki, więc dopasujesz je do swoich potrzeb.

   Cechy i zalety

    Blacha do zamka z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Przeznaczona jest do mocowania na słupkach ogrodzeń lub w ościeżnicach, ponieważ stanowi jeden z elementów potrzebnych do zamykania drzwi lub furtek. Produkt wyposażony został w 2 otwory, a zatem przystosowany jest do współpracy zarówno z klamką, jak i z zamkiem – będziesz więc mógł prawidłowo zabezpieczyć swoją posesję. Charakteryzuje się zieloną barwą – warto dopasować go kolorystycznie do barwy wejścia, z którym będzie tworzył estetyczną całość. Blacha wykazuje ponadto doskonałe właściwości wytrzymałościowe, dlatego posłuży Ci przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz również inne produkty tej marki i zaopatrzysz się w potrzebne Ci elementy.

    • Odporna na korozję
    • Prosty montaż
    • Estetyczny wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorZielony
    Kod produktu5906711278590