Zobacz więcej Blachy przypiecowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Blachy przypiecowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Blacha przypiecowa NORDflam ocynk

Blacha przypiecowa NORDflam ocynk

35,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Blacha ochronna NORDflam jest przeznaczona do mocowania na podłodze przed paleniskiem kominka, pieca lub kuchni. Zabezpiecza przed wysokimi temperaturami podłoża pokryte drewnem, tworzywami sztucznymi, panelami lub płytkami ceramicznymi. Produkt został wykonany z ocynkowanej stali – jest odporny na odkształcenia, korozję oraz bardzo wysokie temperatury.

   Cechy i zalety

    Blacha ochronna NORDflam jest przeznaczona do mocowania na podłodze przed paleniskiem kominka, pieca lub kuchni. Chroni podłogę przed iskrami, popiołem, żarem i rozżarzonymi kawałkami drewna. Zabezpiecza przed wysokimi temperaturami podłoża pokryte drewnem, tworzywami sztucznymi, panelami lub płytkami ceramicznymi. Pomaga zachować czystość wokół pieca, paleniska, kominka. Produkt został wykonany z ocynkowanej stali – jest odporny na odkształcenia, korozję oraz bardzo wysokie temperatury. Powłoka cynkowa wykazuje od kilku do kilkunastu razy większą odporność na rdzewienie od stali niecynkowanej. Blacha należy do serii kominkowych akcesoriów firmy NORDflam, która dostarcza kompletne zestawy, kosze na drewno, kratki, stojaki pod ruszt i inne profesjonalne wyroby kominkowe do Twojego domu.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu300mm
     Grubość produktu2mm
     Szerokość produktu450mm
     KolorSrebrny
     MateriałStal
     Kod produktu5904341514453