Zobacz więcej Bramy wjazdowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Bramy i ogrodzenia

Strzałka w prawo

Bramy wjazdowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Brama dwuskrzydłowa Polargos Tola 2 300 x 150 cm
Strzałka w prawo

Brama dwuskrzydłowa Polargos Tola 2 300 x 150 cm

998
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Brama Tola 2 stanowi element wjazdowy, który umieszcza się w ogrodzeniach. Dzięki swojej szerokości umożliwi przejazd nawet dużym samochodom dostawczym oraz ciężarowym. Charakteryzuje się znakomitymi właściwościami wytrzymałościowymi, bowiem została wykonana z ocynkowanej stali malowanej proszkowo. W naszej ofercie znajdują się również bramy w innych rozmiarach.

   Cechy i zalety

    Brama Tola 2 jest to niezbędny element wyposażenia każdego gospodarstwa domowego. Dzięki uniwersalnemu wyglądowi możesz ją także zastosować podczas tworzenia ogrodzenia w dużych placówkach publicznych lub w swojej firmie. Szeroka brama umożliwi wjazd na posesję nawet dużym samochodom dostawczym i ciężarowym, w związku z czym kierowca nie będzie musiał wykonywać skomplikowanych manewrów. Czarna brama posiada subtelne zdobienia, które znakomicie wpływają na atrakcyjność całej konstrukcji. Wyprodukowana została z malowanej proszkowo stali ocynkowanej, zatem posiada doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. W ofercie model ten znajdziesz w kilku rozmiarach, zatem z łatwością dostosujesz ją do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość (cm)6cm
     Szerokość (cm)300cm
     Wysokość (cm)150cm
     SeriaTola 2
     Grupa kolorystycznaCzarny
     KolorCzarny
     Waga produktu31.5kg
     W zestawiebrama dwuskrzydłowa, zawiasy
     Kod produktu5902360103344