Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Butla do wózków widłowych

Butla do wózków widłowych

248
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Butla z gazem jest przeznaczona do zasilania wózków widłowych. Propan butan zwiększa moc silnika, jak i zapewni mu cichą pracę. Płynny gaz korzystnie wpływa na eksploatację maszyny, jak i środowisko naturalne, zmniejszając emisję spalin. Produkt posiada zabezpieczenie w postaci syfonu, co pozwoli na bezpieczne użytkowanie.

   Cechy i zalety

    Syfonowa butla z gazem jest przeznaczona do zasilania wózków widłowych. To doskonała alternatywa dla zasilania energią elektryczną. Dzięki takiemu napędowi obniżysz koszty, jak i zmniejszysz emisję spalin, dbając z o środowisko naturalne. Dzięki wypełnieniu propan butanem produkt stanowi doskonale źródło zasilania, umożliwiając pracę wózka. Butla z gazem zapewnia mu odpowiednią moc, jak i udźwig, co wpływa korzystnie na eksploatację sprzętu. Przed wyciekiem gazu chroni zawór syfonowy, co zapewnia bezpieczną eksploatację. Zużyte butle można w łatwy sposób wymienić. Jeśli poszukujesz innych materiałów opałowych, skorzystaj z naszej szerokiej oferty. Zgromadziliśmy także butle do użytku domowego czy modele turystyczne.

    • Średnica stopki: 260 mm

    Specyfikacja techniczna

    Typ gazuButan i propan
    Maksymalne ciśnienie robocze25bar
    Rodzaj zabezpieczeniaZawór Z6MA
    Waga produktu11kg
    Kod produktu5907486730146