Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Butla domowa Gaspol 8 kg

Butla domowa Gaspol 8 kg

238
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Butla domowa Gaspol to element umożliwiający prawidłową pracę kuchenek, grilli czy ogrzewaczy gazowych. Produkt ma kompaktowe rozmiary, więc mieści się nawet w tych urządzeniach, do których nie pasują standardowe butle. Produkt jest lekki – pusty waży jedynie pięć i trzy dziesiąte kilograma. Butlę wyposażono z zawór quick-on oraz wyprofilowane uchwyty z tworzywa.

   Cechy i zalety

    Butla domowa Gaspol 8 kg to produkt, który zamontujesz w kuchenkach, grillach i ogrzewaczach gazowych. Butla została wykonana ze specjalnej lekkie stali. Dzięki temu jej przenoszenie nie wymaga ogromnej siły. Pusty produkty waży jedynie pięć i trzy dziesiąte kilograma. Przenoszenie jest łatwiejsze dzięki wygodnym wyprofilowanym uchwytom, które wykonano z tworzywa sztucznego. Kompaktowe rozmiary produktu, sprawiają że możesz zainstalować go nawet w urządzeniach, w których nie mieszą się standardowe butle. Produkt wyposażono w zawór quick-on. Butla domowa Gaspol zmoże pracować w ujemnych temperaturach. Zawiera czysty chemicznie propan, który nie wydziela przykrego zapachu i nie brudzi garnków. W naszej ofercie znajdziesz też reduktor do butli.

    • Butla pusta waży tylko 5,3 kg
    • Kompaktowy rozmiar
    • Wyposażona w zawór quick-on
    • Wyprofilowane uchwyty z tworzywa

    Specyfikacja techniczna

    Typ gazuLPG
    Objętość19200ml
    MateriałStal
    KompatybilnośćReduktory o średnicy 27 mm
    Kod produktu5904213009179