LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Butla gazowa turystyczna 2 kg

Butla gazowa turystyczna 2 kg

118
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Butla gazowa turystyczna to wygodny sposób na zapewnienie sobie ciepłego posiłku w górach, lesie i wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej jest utrudniony. Dzięki optymalnej wadze i niewielkim wymiarom jest mobilna. Nie sprawia problemu podczas transportu – nietrudno znaleźć dla niej miejsce w bagażniku samochodu czy na przyczepie. Produkt wyróżnia się ponadto niskim kosztem eksploatacji.

   Cechy i zalety

    Kubek herbaty i ciepły posiłek to skuteczny sposób na poprawę nastroju i zregenerowanie sił. Nie musisz tego sobie odmawiać tam, gdzie nie masz dostępu do energii elektrycznej! Wystarczy, że w Twoim ekwipunku znajdzie się butla gazowa turystyczna 2 kg. Doskonale sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów – na żagle czy działkę. Warto mieć ją w swojej przyczepie kempingowej. Z powodzeniem zastosujesz ją także w laboratorium oraz na budowie. Butla gazowa turystyczna jest tania w eksploatacji i można ją ponownie napełniać. Kompaktowe rozmiary i optymalna waga sprawiają, że produkt nie sprawi Ci problemu podczas transportu. Wygodny uchwyt dodatkowo ułatwia przenoszenie. Produkt dostępny jest w kilku pojemnościach.

    • Lekka
    • Mobilna
    • Niski koszt eksploatacji

    Specyfikacja techniczna

    Typ gazuButan i propan
    Ciśnienie testowe30bar
    Objętość4800ml
    Rodzaj zabezpieczeniaZawór, plastikowa ochrona gwintu
    Materiał uchwytuMetal
    MateriałStal
    Kod produktu5907486730047