icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ceraty na stół

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty na stół

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Fantastik 1047-1 140 cm

Cerata Fantastik 1047-1 140 cm

23,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki zastosowaniu oferowanej ceraty, w skuteczny sposób zabezpieczysz blat kuchennego stołu przed powstaniem ewentualnych zabrudzeń bądź zarysowań. Produkt został wyprodukowany z wytrzymałego tworzywa PCV na podkładzie z włókniny, co decyduje o dużej wytrzymałości. Kolorowy wzór ceraty sprawia, że za jej pomocą ożywisz swoją kuchnię.

   Cechy i zalety

    Denerwuje Cię to, że po każdym posiłku, na Twoim kuchennym stole powstają nieestetyczne zaplamienia, które później bardzo ciężko jest Ci usunąć? Wybierz proponowaną ceratę, a przekonasz się, jak wiele korzyści przyniesie Ci jej zastosowanie. Wymieniając jej zalety, należy wspomnieć przede wszystkim o możliwości łatwego utrzymania jej w czystości. Plamy po kolorowych napojach, tłustych potrawach oraz inne przebarwienia nie będą już dla Ciebie codzienną zmorą- kurz czy pozostałe zabrudzenia znikną w mig, gdy przetrzesz je zwilżoną gąbką lub szmatką. Ponadto produkt urzeka również swoim kolorowym wzornictwem, które udekoruje wybraną przestrzeń. Jeżeli bardziej odpowiada Ci nakrycie stołu o bardziej stonowanej kolorystce, to również znajdziesz je w ofercie Castoramy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniam
     Szerokość produktu1400mm
     KolorWielokolorowy
     MateriałWłóknina i PVC
     Kod produktu3663602240730