Zobacz więcej Ceraty na stół

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty na stół

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Fantastik 1054-2 140 cm

Cerata Fantastik 1054-2 140 cm

23,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy pomocy prezentowanej ceraty Fantastik skutecznie zabezpieczysz blat stołu przed uszkodzeniami. Ewentualne zabrudzenia usuniesz poprzez przetarcie jej powierzchni zwilżoną ściereczką czy gąbką, dzięki czemu doskonale spełni swoją funkcję podczas przyjęć urządzanych zarówno w kuchni jak i w ogrodzie. Elegancki wzór dodatkowo ozdobi wybrana przestrzeń.

   Cechy i zalety

    Zamierzasz w najbliższym czasie zorganizować przyjęcie w swoim ogrodzie? Zastanawiasz się jak efektownie udekorować stół, a jednocześnie skutecznie ochronić jego blat przed zabrudzeniami, które są praktycznie niemożliwe do uniknięcia podczas biesiadowania? Idealnie w tej sytuacji sprawdzi się przedstawiona na fotografii cerata. Dzięki temu, że do jej produkcji wykorzystano włókninę pokrytą materiałem PCV, charakteryzuje się wysokim poziomem odporności na uszkodzenia. Jeśli na powierzchni ceraty pojawią się zabrudzenia, to w prosty sposób będziesz mógł je usunąć poprzez przetarcie powierzchni zwilżonym materiałem. Dużą funkcjonalność idzie w parze z walorami dekoracyjnymi - motyw koronkowych serwetek sprawia, że całość prezentuje się nad wyraz elegancko. Już dzisiaj zamów ceratę online!

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu1400mm
     Kolorszary, biały
     MateriałWłóknina i PVC
     Kod produktu3663602240747