Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ceraty na stół

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty na stół

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Fantastik 121-1 140 cm

Cerata Fantastik 121-1 140 cm

23,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Poprzez nałożenie obrusu ceratowego skutecznie zabezpieczysz blat stołu przed uszkodzeniem oraz zabrudzeniem. Produkt został wykonany z materiału PCV i włókniny PP, co daje Ci możliwość łatwego utrzymania go w czystości. Doskonale nadaje się do ochrony mebli znajdujących się wewnątrz pomieszczeń, ale może być też stosowana w ogrodzie czy na działce.

   Cechy i zalety

    Zastosowanie ceraty ochronnej umożliwia Ci ukrycie zniszczonej powierzchni blatu stołowego i jednoczesne zabezpieczenie go przed działaniem wody. Dodatkową zaletą ceraty jest fakt, że skutecznie wycisza ona odgłos stawianych na niej naczyń i sztućców. Dzięki wykonaniu z folii PCV i włókniny polipropylenowej nie straszne jej także zabrudzenia wszelkimi produktami, które używane są podczas przyrządzania potraw. Dzięki materiałowi wykonania, bardzo dobrze chroni blat stołu nie tylko przed plamami, ale także przed uszkodzeniami i pęcznieniem. Taka ozdoba z pewnością podkreśli indywidualny charakter Twojego wnętrza. Cerata kuchenna jest nawinięta na rolkę i możesz ją dowolnie przycinać dlatego niezwykle łatwo dopasujesz ją do każdego rozmiaru i kształtu blatu.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu1400mm
     KolorBiały, czerwony
     MateriałPolipropylen (PP) i polichlorek winylu (PVC)
     Kod produktu3663602218913