Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ceraty na stół

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty na stół

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Fantastik 520-51 140 cm
Strzałka w prawo

Cerata Fantastik 520-51 140 cm

23,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczne właściwości ceraty stołowej doskonale łączą się z jej dekoracyjnym charakterem, dlatego też znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Do jej wykonania użyto materiału PCV na podkładzie z włókniny, dzięki temu zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniem. Poza tym jest elementem łatwym do utrzymania w czystości - wystarczy przetarcie zwilżoną szmatką.

   Cechy i zalety

    Podczas przyjęć w ogrodzie praktycznie zawsze zdarza się, że na blat stołu rozleją się serwowane napoje lub przykleją resztki jedzenia. Prezentowana cerata ochronna jest produktem, który dzięki swoim właściwościom doskonale sprawdzi się podczas organizowania imprez na świeżym powietrzu, ale równie dobrze odnajdzie się w każdej kuchni bądź jadalni. Za jej pomocą skutecznie chronisz powierzchnię blatu przed tłustymi i lepiącymi się plamami. Dzięki temu, że do produkcji ceraty zastosowano PCV na podkładzie z włókniny, cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia, tym samym zabezpieczając mebel przed zniszczeniem. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też inne nakrycia stołu, więc z łatwością wybierzesz produkt o pasującym Ci wzorze i rozmiarze.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu1400mm
     KolorBiały
     MateriałWłóknina i PVC
     Kod produktu3663602240761