LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ceraty na stół

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty na stół

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Fantastik 694-1 140 cm

Cerata Fantastik 694-1 140 cm

23,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Cerata jest doskonałą alternatywą dla klasycznego obrusu. Produkt ten łączy w sobie zarówno funkcje praktyczne, jak i dekoracyjne. Skutecznie chroni blat stołu kuchennego lub ogrodowego przed poplamieniem czy zniszczeniem. Dodatkowo, materiał z którego został wykonany – tworzywo PCV – jest łatwy do utrzymania w czystości.

   Cechy i zalety

    Cerata z powodzeniem może zastąpić obrus, a dzięki interesującemu wzornictwu pełni także funkcję dekoracyjną. Materiałem użytym do jej produkcji jest tworzywo PCV, które od spodu posiada warstwę włókniny, dzięki czemu cerata jest całkowicie wodoodporna. Nie straszne jej także zabrudzenia wszelkimi produktami, które stosuje się podczas gotowania. Wyróżnia się też odpornością na ścieranie oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu bardzo dobrze chroni blat stołu kuchennego i sprawia, że na długo zachowuje on pierwotny wygląd. Co ciekawe, materiał ten może być wykorzystany nie tylko w kuchni – cerata świetnie sprawdza się także jako okrycie mebli ogrodowych. Okleić nią możesz stołeczki używane na działce oraz blat w kąciku do ogrodowych prac.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu1400mm
     KolorNiebieski, brązowy, zielony i różowy
     MateriałPolipropylen (PP) i polichlorek winylu (PVC)
     Kod produktu3663602218807