icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ceraty na stół

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Nakrycie stołu

Strzałka w prawo

Ceraty na stół

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Cerata Fantastik C30-2 140 cm

Cerata Fantastik C30-2 140 cm

23,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki wykorzystaniu polecanej ceraty z kolekcji Fantastik, do wykonania której użyto PCV oraz włókninę, będziesz mógł zabezpieczyć blat stołu przed zabrudzeniami i wilgocią. Poza praktycznym zastosowaniem, produkt doskonale sprawdzi się też w charakterze elementu dekoracyjnego - umieszczony na powierzchni motyw idealnie współgra z pozostałym wyposażeniem kuchennym.

   Cechy i zalety

    Do tej pory blat Twojego kuchennego stołu nie był w żaden sposób zabezpieczony, więc zauważyłeś ostatnio, że na jego powierzchni pojawiły się wyraźne przebarwienia i drobne rysy? Warto w takiej sytuacji pomyśleć skutecznej ochronie mebla, co jest możliwe dzięki zastosowaniu polecanej ceraty. Produkt został wykonany z trwałego tworzywa PCV na podkładzie z polipropylenowej włókniny, co decyduje o wysokich parametrach wytrzymałościowych. Oprócz zabezpieczenia powierzchni stołu, cerata może stanowić również jego atrakcyjną ozdobę - umieszczony na niej motyw garnków i potraw wyraźnie nawiązuje do klimatu kuchni. Bez obaw możesz rozłożyć ją też na stoliku ogrodowym, zabezpieczając blat przed zabrudzeniami oraz szkodliwym działaniem wilgoci. Sprawdź także inne wzory cerat.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu1400mm
     KolorWielokolorowy
     MateriałWłóknina i PVC
     Kod produktu3663602239352