icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Dekory i mozaiki

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Płytki ścienne

Strzałka w prawo

Dekory i mozaiki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dekor Ultimate Marble GoodHome 37 x 75 cm black 0,83 m2
Strzałka w prawo

Dekor Ultimate Marble GoodHome 37 x 75 cm black 0,83 m2

89,98
/ m²
74,68
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Szukasz modnego, luksusowego wykończenia ścian, które nie zrujnuje Twojego budżetu? Oto dekor Ultimate Marble GoodHome silver. Dzięki nim na Twoich ścianach pojawią się marmurowe okładziny. Płytki stanowią bardzo dobrą imitację marmuru w szarym kolorze. Szkliwiona powierzchnia zapewnia im trwałość. Przez wiele lat będą wyglądały świeżo. Nie będziesz mieć też kłopotu z ich czyszczeniem.

   Cechy i zalety

    Dekor Ultimate Marble GoodHome silver to nowoczesne i modne płytki w dużym formacie, które imitują szary marmur. Dzięki nim uzupełnisz biofilny design elementem wnętrza o wyglądzie naturalnego, kojarzącego się z luksusem materiału. Prezentowany dekor to gresowa płytka, którą pokrywa szkliwo. Dzięki tej powłoce kafelki są wyjątkowe trwałe. Pomimo upływu lat Twoje ściany zachowają swój wyjątkowy, ekskluzywny wygląd. Szkliwo zapobiega też przenikaniu plam w głąb płytek. Z tej przyczyny dekor Ultimate Marble GoodHome 37 x 75 cm silver 0,83 m2 jest odporny na zabrudzenia i łatwy w czyszczeniu. Kafelki możesz zastosować jako samodzielne wykończenia ścian lub zestawić je z innymi produktami z serii Ultimate Marble, które znajdziesz w naszej ofercie.

    • Płytki są trwałe dzięki szkliwieniu
    • Łatwe w czyszczeniu
    • Zachowują nowy i świeży wygląd przez wiele lat

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu3
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MarkaGoodHome
    SeriaUltimate marble
    Długość produktu750mm
    Szerokość produktu370mm
    Grubość produktu11mm
    Pokrycie0.83m²
    Waga produktu7.3kg
    KolorCzarny
    WzórDekor 3D
    MateriałGres
    Płytka barwiona w masieBarwiona
    WykończenieBłyszczące
    Wykończenie powierzchniPolerowane
    EfektEfekt marmuru
    PowłokaSzkliwiony
    RektyfikowanyRektyfikowany
    Odpowiednia powierzchniaŚciana
    Ogrzewanie podłogoweNieodpowiedni do użytku z ogrzewaniem podłogowym
    Obszar zastosowaniaWewnątrz
    Instrukcja montażuZróżnicowanie odcieni lub stopnia zabarwienia stanowi nieodłączny element tego typu produktów. Należy zawsze wybierać opakowania z partii o tym samym kalibrze i w tym samym odcieniu. Płytki należy pomieszać podczas montażu, aby uzyskać naturalne wykończenie. Przed dokonaniem montażu produktu należy się upewnić, że umożliwi on uzyskanie zadowalającego efektu. Reklamacje dotyczące różnic w kolorach lub tonacji widocznych przed montażem nie będą uznawane po zamontowaniu produktu. Wszelkie elementy uszkodzone lub o niezadowalającej jakości powinny być przed montażem zwrócone do sklepu, w którym dokonano zakupu, w celu wymiany lub zwrotu kosztów. Niniejsze postanowienia nie naruszają ustawowych praw nabywcy. Nie stosować ściernych lub żrących środków czyszczących. Wyłącznie do użytku wewnątrz pomieszczeń. Do stosowania na ścianach. Użyć kleju przeznaczonego specjalnie do mocowania płytek gresowych. Zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi kleju i fug. W przypadku płytek podłogowych pozostawić na 24 godziny przed rozpoczęciem cięcia i położeniem listew. Należy zmierzyć ścianę, a następnie sprawdzić w tabeli wymaganą liczbę opakowań. W tabeli uwzględniono ilość odpadów na poziomie 10%.
    NormaPN-EN 14411
    Miejsce produkcjiZjednoczone Emiraty Arabskie
    Gwarancja producenta2 lata
    Kod produktu5036581065287