Zobacz więcej Naklejki ścienne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Naklejki ścienne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dekoracja ścienna 3D samochody strażackie

Dekoracja ścienna 3D samochody strażackie

18,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dekoracja ścienna przedstawiająca samochody strażackie, to produkt, który wykorzystasz w aranżacji pokoju dziecięcego. Z pewnością spotka się on z zachwytem ze strony małych chłopców zainteresowanych pojazdami i motoryzacją. Tego rodzaju elementy sprawią, że w pokoju Twojej pociechy zapanuje przyjazna atmosfera, która z pewnością zainspiruje malucha do jeszcze lepszej zabawy.

   Cechy i zalety

    Umieszczając na ścianie w pokoju Twojego dziecka prezentowaną tu dekorację, nie tylko urozmaicisz aranżację pomieszczenia, ale także stworzysz w nim przyjazną atmosferę. Produkt przedstawia samochody strażackie, dlatego sprawi się szczególnie dobrze w aranżacji pokoju małego chłopca, zainteresowanego pojazdami oraz motoryzacją. Tego rodzaju elementy związane z zainteresowaniami Twojego dziecka, z pewnością rozbudzą jego wyobraźnię oraz zainspirują do kreatywnej zabawy i aktywnego spędzania czasu. Dodatkowym atutem produktu jest to, że zostały wykonane z bezpiecznego tworzywa o fakturze, która tworzy efekt 3D. Taki element dodatkowo urozmaici aranżację wnętrza i z pewnością sprawi, że maluch będzie w nim chętniej przebywał.

     Specyfikacja techniczna

     KolorMulti
     WzórSamochody strażackie
     Kod produktu5902891855729