Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do podłóg

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Dobijak metalowy do podłóg Magnusson
Strzałka w prawo

Dobijak metalowy do podłóg Magnusson

56,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dobijak metalowy do podłóg Magnusson to proste narzędzie, które przyda Ci się w czasie układania paneli podłogowych. Dzięki niemu wszystkie kolejne rzędy paneli będą doskonale do siebie przylegały. Element wykonany jest w większości ze stali, co wpływa na jego bardzo dobrą wytrzymałość. Producent zapewnia o jakości narzędzia, dając na nie dożywotnią gwarancję.

   Cechy i zalety

    Kiepskie ułożenie podłogi może wpłynąć na estetykę całego pomieszczenia. Rozjeżdżające się panele mogą stanowić także zagrożenie dla bezpieczeństwa. Nie ryzykuj i sięgnij po dobijak metalowy do podłóg Magnusson. Narzędzie posiada prostą konstrukcję. Stalową łapkę możesz oprzeć na krawędzi panelu i dzięki dodatkowej stopce dobić go do pozostałych. W ten sposób ostatni rząd doskonale dopasuje się do pozostałych. Dobijak metalowy do podłóg Magnusson posiada osłonę z miękkiej gąbki. Chroni ona pozostałe panele przed uszkodzeniem. Także stopka pokryta jest dodatkową osłoną. Cały element pokryty jest trwałą czarną farbą, stanowiącą zabezpieczenie przed korozją. Jeśli szukasz innych narzędzi do układania podłóg, sprawdź w ofercie Castoramy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuDrążek do ściągania
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producentaDożywotnia​
     MarkaMagnusson
     Odpowiedni typ podłogiLaminat i drewno
     Waga produktu1500g
     KolorCzarny
     MateriałStal
     Kod produktu3663602666356