Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml fioletowa

Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml fioletowa

29,98
/ szt.
74,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wysokiej jakości farba w aerozolu cechuje się trwałością i bardzo dobrym pokryciem różnorodnych powierzchni. Dlatego z powodzeniem możesz wykorzystać ją do naprawy lub zmiany wyglądu większości elementów znajdujących się w Twoim domu albo na tarasie lub balkonie. Farba jest łatwa w użyciu i szybkoschnąca, co zapewnia wysoki komfort pracy.

   Cechy i zalety

    Emalia w aerozolu cechuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża oraz kryciem, co ułatwia pracę i sprawia, że przedmioty pomalowane są jednolitą, estetyczną warstwą. Farbę o uniwersalnym charakterze możesz wykorzystać do szybkiego malowania różnorodnych powierzchni. Z powodzeniem zastosujesz ją zarówno do pomalowania metalu, drewna, szkła, tworzywa sztucznego, jak i kamienia czy tektury. Dlatego też idealnie nada się do tworzenia samodzielnych dekoracji czy prac artystycznych, ale także do odświeżania wyglądu posiadanych mebli. Dzięki dużej odporności na działanie promieni UV i czynników atmosferycznych, możesz z powodzeniem zastosować ją na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Farba nie wyblaknie i nie zmieni swojego wyglądu.

    • Doskonałe krycie
    • Trwały połysk
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    Informacje o LZO630g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorFioletowy
    Kod produktu5906291024235