Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml kość słoniowa

Emalia uniwersalna szybkoschnąca Forever Paints 400 ml kość słoniowa

29,98
/ szt.
74,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany tutaj spray w odcieniu kremowym charakteryzuje się świetnymi właściwościami użytkowymi. Produkt ten jest trwały, odporny na działanie niekorzystnych warunków pogodowych, a także i na promieniowanie UV. Dzięki temu świetnie sprawdzi się do malowania powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków. Idealnie pokrywa powierzchnie wykonane z metalu, plastiku, kamienia czy drewna.

   Cechy i zalety

    Prezentowana emalia w aerozolu może być zastosowana do malowania różnorodnych powierzchni. Przy jej pomocy w szybki i prosty sposób zmienisz kolor elementów wykonanych z metalu, drewna, szkła, tworzyw sztucznych, a nawet z kamienia czy tektury. Świetnie pokrywa każdą powierzchnię, co zwiększa szybkość i precyzję pracy. Produkt ten jest odporny na wpływ zmiennych warunków atmosferycznych oraz na promieniowanie UV. Dlatego też możesz malować nim podłoża znajdujące się na zewnątrz budynków – np. w ogrodzie, sadzie, czy na tarasie. Elegancki odcień kości słoniowej idealnie komponuje się z naturalnym drewnem czy, żywą zielenią i pasuje do większości wystrojów pomieszczeń. Jeśli poszukujesz innego koloru farby tej marki, to zapoznaj się z bogatą ofertą dostępną w naszym sklepie.

    • Doskonałe krycie
    • Trwały połysk
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuFarba w sprayu
    Pokrycie2.2m²
    SeriaForever paints
    Czas schnięcia nieprzylepny2h
    Informacje o LZO630g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorKość słoniowa
    Kod produktu5906291024129