Zobacz więcej Farby w sprayu

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Farby w sprayu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Farba antykorozyjna Dragon 0,4 l czarna

Farba antykorozyjna Dragon 0,4 l czarna

29,98
/ szt.
74,95
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Farba podkładowa antykorozyjna jest produktem firmy Dragon, dzięki któremu sprawnie przygotujesz powierzchnię przed malowaniem. Po jego zastosowaniu na stalowych i żeliwnych przedmiotach powstaje matowa warstwa wpływająca na na przyczepność farb i lakierów oraz przedłużająca ich trwałość. Czarny spray jest polecany pod ciemne i metaliczne farby oraz lakiery. Produkt oferowany jest w kilku wersjach kolorystycznych, przeznaczonych do różnych zastosowań.

   Cechy i zalety

    Farba podkładowa antykorozyjna jest produktem firmy Dragon, dzięki któremu sprawnie przygotujesz powierzchnię przed malowaniem. Po jej zastosowaniu na stalowych i żeliwnych przedmiotach powstaje matowa warstwa wpływająca na na przyczepność farb i lakierów oraz przedłużająca ich trwałość. Drobne nierówności zostaną ukryte, a uzyskanie atrakcyjnych efektów wizualnych stanie się łatwiejsze. Czarny spray jest polecany pod ciemne i metaliczne farby oraz lakiery. Farba podkładowa posiada właściwości antykorozyjne zabezpieczające powierzchnie metalowe przed szkodliwym działaniem wody, powietrza oraz trudnych warunków atmosferycznych. Formuła sprayu służy wygodzie podczas aplikacji. Dodatkowo farba charakteryzuje się krótkim czasem schnięcia, więc prace mogą być przeprowadzone w szybszym tempie. Produkt oferowany jest w kilku wersjach kolorystycznych, przeznaczonych do różnych zastosowań.

    • Gwarantuje wysoką trwałość i powtarzalność koloru
    • Zwiększa odporność powierzchni na działanie czynników atmosferycznych
    • Wysoki połysk

    Specyfikacja techniczna

    Czas schnięcia10 min
    Informacje o LZO680g/L
    Metoda aplikacjiNatrysk
    KolorCzarny
    Kod produktu5903649018939