LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Filtry i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uzdatnianie wody

Strzałka w prawo

Filtry i akcesoria

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr wewnętrzny do deszczówki Prosperplast
Strzałka w prawo

Filtr wewnętrzny do deszczówki Prosperplast

59,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filtr wewnętrzny do deszczówki Prosperplast zamontujesz w środku rynny. Jego zadaniem jest usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych z wody deszczowej. To produkt uniwersalny. Filtr ma prostą konstrukcję, dzięki czemu jego montaż jest niezwykle prosty. Zestaw składa się z ośmiu elementów. Prezentowany filtr został dodatkowo wyposażony w system przejmowania i przenoszenia wody. Oszczędzajmy wodę - Zbieranie deszczówki do wykorzystania w ogrodzie pomaga zmniejszyć zużycie wody z sieci wodociągowej. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Filtr wewnętrzny do deszczówki Prosperplast to produkt wyposażony dodatkowo w system przejmowania i przenoszenia wody. Jego zadaniem jest usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych i doprowadzanie oczyszczonej wody do zbiornika na deszczówkę. Produkt jest uniwersalny. Zamontujesz go wewnątrz rynny. Prosta konstrukcja sprawia, że filtr wewnętrzny do deszczówki Prosperplast jest bezproblemowy podczas montażu. Będziesz mieć też do niego łatwy dostęp. Zestaw został wyposażony w osiem elementów, wśród których znalazł się duży i mały filtr wewnętrzny, a także obudowa, łapacz wody, reduktor oraz wąż gumowy. W naszej ofercie znajdziesz też inne produkty, dzięki którym będziesz mógł dobrze wykorzystać wodę pochodzącą z opadów. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

    • Filtrowanie wody
    • Uniwersalny
    • Łatwy montaż

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuZestaw filtra do wody
    Liczba sztuk w opakowaniu8
    Rodzaj opakowaniaZestaw
    MarkaProsperplast
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5905197369327