LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Filtry i akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uzdatnianie wody

Strzałka w prawo

Filtry i akcesoria

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Filtr wstępny BWT Protector mini C/R HWS 1

Filtr wstępny BWT Protector mini C/R HWS 1

518
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Filtr wstępny BWT jest zaopatrzony w reduktor ciśnienia, dzięki czemu skutecznie oczyszcza wodę. Głowica produktu została wykonana z mosiądzu. Klosz zrobiony jest z przezroczystego, niezwykle wytrzymałego tworzywa sztucznego. Produkt zamontujesz w prosty sposób dzięki uniwersalnym gwintom wewnętrznym i zewnętrznym oraz śrubunkom. W naszym sklepie znajdziesz również inne elementy do instalacji wodnej.

   Cechy i zalety

    Filtr wstępny BWT Protector mini C/R HWS 1 jest urządzeniem o niewielkich rozmiarach. Skutecznie zatrzyma napływające z rur zanieczyszczenia. Zaopatrzony jest w reduktor ciśnienia. Dzięki temu woda jest dokładnie oczyszczona. Głowica produktu jest mosiężna, a klosz został wykonany z wodoodpornego tworzywa sztucznego. Cechuje go także duża wytrzymałość. Ponadto filtr wstępny BWT Protector mini został zaopatrzony w zawór spustowy nagromadzonych zanieczyszczeń oraz element filtracyjny ze stali szlachetnej. Produkt możesz zamontować w prosty sposób dzięki zawartym w komplecie zaworom i śrubunkom. Kurek do płukania ma przyłącze wężowe. Możliwe jest także płukanie wsteczne. Produkt posiada atest PZH. Dostępne są także inne elementy do filtrów i zmiękczaczy wody.

    • Posiada reduktor ciśnienia
    • Możliwość płukania wstecznego
    • Posiada atest PZH

    Specyfikacja techniczna

    MateriałMosiądz i poliamid
    Kod produktu9022000105500