Zobacz więcej Fugi i zaprawy do klinkieru

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Zaprawy budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fuga do klinkieru Kreisel czarna 10 kg

Fuga do klinkieru Kreisel czarna 10 kg

48,48
/ szt.
4,85
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fuga do klinkieru Kreisel czarna jest przeznaczona do spoinowania płytek ceramicznych, cegieł i kształtek klinkierowych. Cechuje się wysoką wytrzymałością oraz odpornością na działanie wody czy mrozu, więc może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zawarty w produkcie tras ogranicza powstawanie wykwitów solnych. Fuga zapewnia trwały i estetyczny efekt.

   Cechy i zalety

    Fuga do klinkieru Kreisel czarna 10 kg doskonale nadaje się do podłoży stworzonych z płytek ceramicznych, gresowych, klinkierowych i betonowych. Możesz ją wykorzystać także do spoinowania cegieł oraz kształtek klinkierowych. Produkt pozwala na stworzenie spoiwa o trwałym kolorze, dzięki czemu efekt jest estetyczny przez naprawdę długi czas. Fuga do klinkieru Kreisel czarna jest wytrzymała i bardzo dobrze przyczepia się do krawędzi płytek. Fuga jest przy tym odporna na działanie wody i mrozu, więc możesz bez obaw wykorzystać ją zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków. W składzie produktu znajduje się tras, który ogranicza powstawanie wykwitów solnych na danej powierzchni. Sprawdź też inne produkty w naszej ofercie.

    • Ogranicza ryzyko przebarwień
    • Trwały kolor
    • Mrozoodporna
    • Łatwa w aplikacji
    • Ogranicza wykwity

    Specyfikacja techniczna

    Waga (kg)10kg
    Rodzaj opakowaniaOpakowanie
    MateriałCement
    KolorCzarny
    Wysokość pojemnika200mm
    Szerokość pojemnika280mm
    Długość pojemnika190mm
    Kod produktu5907418012487