Zobacz więcej Pace glazurnicze

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia glazurnicze

Strzałka w prawo

Pace glazurnicze

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Fugówka Comensal 300 mm
Strzałka w prawo

Fugówka Comensal 300 mm

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Fugówka składa się z podstawy wykonanej z elastycznej gumy, wykazującej się niewrażliwością na uszkodzenia mechaniczne, oraz z drewnianego, odpornego na pęknięcia uchwytu,. Narzędzie glazurnicze umożliwia sprawne nakładanie mas fugowych, więc z powodzeniem wykorzystasz je w czasie prac remontowo-budowlanych. W naszej ofercie znajdziesz także inne modele fugówek.

   Cechy i zalety

    Fugówka znajdzie zastosowanie podczas perfekcyjnego wykańczania wewnętrznych naroży ścian czy podłóg pokrytych płytkami ceramicznymi. Na jej podstawę składa się bardzo wytrzymała elastyczna guma w kolorze czarnym, która charakteryzuje się doskonałą odpornością na ścieranie – przedmiot ten posłuży Ci więc przez długi czas. Dodatkowo posiada wyprofilowane brzegi, które umożliwiają różnicowanie siły docisku, a przez to również uzyskanie idealnego wykończenia. Obok gumy, narzędzie zaopatrzone jest też w drewniany, odporny na pęknięcia uchwyt, pozwalający na komfortowe prowadzenie pacy, a także na profesjonalne wykańczanie fug, nawet przy zastosowaniu różnych materiałów wypełniających. Różne rozmiary gum pozwalają Ci na idealne dopasowanie produktu do szerokości Twoich fugi.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaComensal
     Długość produktu300mm
     Materiał bazowyGuma
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5902060100261