Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Strona główna

Strzałka w prawo

Półki

Strzałka w prawo

Półki sosnowe

Strzałka w prawo

Półki sosnowe

Półki sosnowe są najlepszym wyborem, jeżeli poszukujesz trwałego produktu w obszarze wykończenia wnętrza domu. Nadają się do każdego pomieszczenia, możesz z nich wykonać samodzielnie szereg mebli oraz konstrukcji

Filtry

Półki sosnowe

Półki sosnowe są najlepszym wyborem, jeżeli poszukujesz trwałego produktu w obszarze wykończenia wnętrza domu. Nadają się do każdego pomieszczenia, możesz z nich wykonać samodzielnie szereg mebli oraz konstrukcji

32 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Półki

Wyświetlanie 24 z 32 produktów

Załaduj więcej

Półki sosnowe w pomieszczeniach mieszkalnych

Meble z prawdziwego drewna zwiększają wartość estetyczną pomieszczenia i sprawiają, że wnętrze zyskuje elegancki wygląd. Półki sosnowe są najlepszym wyborem, jeżeli poszukujesz trwałego produktu w obszarze wykończenia wnętrza domu. Nadają się do każdego pomieszczenia, możesz z nich wykonać samodzielnie szereg mebli oraz konstrukcji. Półki z drewna sosnowego cechują się dużą wytrzymałością, dlatego sprawdzają się jako miejsce przechowywania nawet ciężkich przedmiotów. Można je powiesić na ścianie lub wykorzystać do aranżacji szaf wnękowych.

Półka drewniana może służyć jako wieszak nie tylko na ubrania. Jest to idealny materiał na oryginalny wieszak. Wystarczy przykręcić do niej wybrane haczyki podwójne lub pojedyncze, by sprawdziła się w przedpokoju. Możesz ją również zastosować w innych częściach domu. Na uchwytach (które można zastąpić też oryginalnymi gałkami) powieś różne dekoracje.

Półka sosnowa to element, który w kilka chwil zamontujesz w ścianie, zyskując więcej miejsca. Możesz ją pomalować, zalakierować i przyciąć, choć w wersji podstawowej również nadaje się bezpośrednio do montażu. Takie jasne drewno często można spotkać w nowoczesnych pomieszczeniach utrzymanych w jasnej kolorystyce. Taka półka na ścianie to dobre miejsce na książki czy kwiaty.

ZALETY PÓŁEK SOSNOWYCH

Półki sosnowe są głównym budulcem wykorzystywanym w domowej produkcji mebli. Łatwo je malować oraz lakierować, dzięki czemu stanowią doskonały materiał produkcyjny mebli na wymiar. Półki sosnowe charakteryzują się eleganckim wyglądem, dzięki czemu stworzone z nich szafki i regały będą się prezentowały wyjątkowo atrakcyjnie.

OFERTA CASTORAMY

W tym dziale znajdziesz półki sosnowe sękate z widocznie zarysowanym rysunkiem. Meble o dekoracyjnym, naturalnym wyglądzie pasują do wnętrz urządzanych w stylu skandynawskim lub rustykalnym. Można je również łatwo pomalować według potrzeb na dowolny kolor. Półki sosnowe wiszące doskonale nadają się do pomalowania, ze względu na właściwości drewna.

Półka sosnowa sękata to praktyczny element do funkcjonalnego wyposażenia mieszkania. Jest wykonana z naturalnego surowca, jakim jest drewno sosnowe. Dzięki temu produkt jest trwały i wytrzymały. Dodatkowo naturalne wybarwienie półki oraz widoczna struktura z sękami efektownie prezentują się w mieszkaniu i idealnie odpowiadają ekologicznemu stylowi aranżacji.

Półki sosnowe bezsęczne będą natomiast ładnie komponowały się z tradycyjnym wyposażeniem pomieszczenia. Ta kategoria obejmuje także parapety sosnowe, które stanowią elegancki element wykończenia ramy okiennej. W naszej ofercie dostępne są półki sosnowe o różnej szerokości, grubości oraz wysokości – bogaty wybór rozmiarów i kształtów pozwala na łatwe dopasowanie do potrzeb aranżacyjnych pomieszczenia i pozostałych mebli.

Półka sosnowa bezsęczna jest używana do samodzielnego tworzenia wyposażenia wewnętrznego do szaf i regałów przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi. Półka charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, bowiem wykonano ją z naturalnego drewna. Na jej strukturze nie ma sęków, dzięki czemu nawet po wielu latach półka nie traci swojego naturalnego wyglądu. Produkt nadaje się do dalszej obróbki malarskiej, np. lakierowania czy malowania. Półka może być również stosowana do montażu na ścianie przy pomocy wsporników.

PÓŁKI SOSNOWE KLEJONE

Półka sosnowa klejona jest przeznaczona jest do użytku w gospodarstwach domowych. Znakomicie prezentuje się zawieszona na ścianie, lecz możesz ją także wykorzystać do tworzenia własnych konstrukcji w obrębie szaf i regałów. Produkt powstał z drewna sosnowego, dzięki czemu charakteryzuje się eleganckim wyglądem – zawdzięcza to swojej naturalnej barwie oraz gładkiej powierzchni.

Półka klejona jest wyprodukowana z najwyższej jakości drewna sosnowego. Idealnie sprawdza się w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych jako element wystroju. Surowe wykończenie pozwala na dopasowanie kolorystyki zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.