Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gaz do butli Gaspol 8 kg
Strzałka w prawo

Gaz do butli Gaspol 8 kg

94,98
/ szt.
11,87
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gaz do butli Gaspol możesz wykorzystać w kuchenkach, grillach czy ogrzewaczach gazowych. Produkt jest niezwykle wydajny, dzięki czemu wystarczy Ci na długo. To czysty chemicznie propan, który przy spalaniu nie wydziela szkodliwych gazów ani przykrego zapachu. Produkt nie brudzi garnków. Gaz do butli może być używany także w ujemnych temperaturach.

   Cechy i zalety

    Gaz do butli Gaspol 8 kg to niezastąpione rozwiązanie, dzięki któremu zapewnisz poprawne funkcjonowanie parasoli gazowych. Z tym produktem przygotujesz potrawy na kuchenkach i grillach. Nie musisz martwić się o utrzymanie garnków w czystości, bo prezentowany gaz nie zabrudzi ich powierzchni. Produkt jest wyjątkowo wydajny, dzięki czemu wystarczy Ci na dłużej. Gaz do butli Gaspol zainstalowany w ogrzewaczach pomoże Ci zadbać o ciepło w pomieszczeniach. Czysty chemicznie propan przy spalaniu nie wydziela szkodliwych gazów ani przykrego zapachu. Z gazu możesz korzystać także w ujemnych temperaturach, toteż jest to produkt, który pracuje doskonale przez cały rok. W naszej ofercie znajdziesz też butle i reduktory do butli.

    • Wydajny
    • Czysty chemicznie
    • Przy spalniu nie wydziela szkodliwych gazów
    • Gaz może być wykorzystywany o każdej porze roku

    Specyfikacja techniczna

    Typ gazuLPG
    Maksymalne ciśnienie robocze30bar
    Objętość1920ml
    Kod produktu5904213009186