Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Elektro-Plast Aquant natynkowe z uziemieniem szare

Gniazdo podwójne Elektro-Plast Aquant natynkowe z uziemieniem szare

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podwójne gniazdko natynkowe to wysokiej jakości polski produkt, w którym zastosowano rozwiązania techniczne zapewniające bezpieczeństwo użytkowania, trwałość i estetykę. Poziom bezpieczeństwa został podniesiony poprzez zastosowanie elastycznej membrany izolującej wnętrze produktu oraz zewnętrznej osłony zapewniającej dodatkową ochronę.

   Cechy i zalety

    Podwójne gniazdko natynkowe zostało wykonane tak, by zapewnić Ci jak najbezpieczniejsze użytkowanie. Znajdujące się w środku produktu komponenty zostały osłonięte specjalną, sprężystą membraną, przez którą nie przedostaje się wilgoć i pył. Tory prądowe zostały przykryte zewnętrzną osłoną, która stanowi dodatkowe zabezpieczenie. Zamontowane klapki nie będą Ci przeszkadzały, ponieważ odchylają się pod dużym kątem, umożliwiając wpięcie większości standardowych wtyczek. Klapki przykrywające gniazda działają niezależnie od siebie. Materiały, z których wykonano produkt, są trwałe i odporne na zarysowanie. Jednocześnie charakteryzują się dobrymi właściwościami izolacyjnymi. Wygląd gniazdka jest interesujący i nowoczesny, co pozwoli Ci wpasować je do większości wnętrz.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP55
     Napięcie zasilania230V
     Kod produktu5901130487875