Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Ospel As z uziemieniem satyna

Gniazdo podwójne Ospel As z uziemieniem satyna

23,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kolor

Strzałka wstecz
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo podwójne może zostać użyte w niemalże każdym pomieszczeniu. Dzięki niemu podłączysz do prądu najróżniejsze sprzęty – lodówkę, telewizor i nie tylko. Produkt został wyposażony w uziemienie, co sprawia, że praca z nim jest bezpieczna. Element będzie Ci też służyć przez lata, ponieważ wyprodukowano go z tworzywa ABS i poliwęglanu.

   Cechy i zalety

    Gniazdo podwójne doskonale uzupełni każde wnętrze. Kolor satyna idealnie pasuje do dodatków aranżacyjnych w tym samym odcieniu – jeśli na nie postawisz, Twoje pomieszczenie zyska elegancki, bardziej wyrafinowany wyraz. Z montażem produktu doskonale poradzi sobie nawet niedoświadczony majsterkowicz, ponieważ nie potrzeba do niego skomplikowanych narzędzi – wystarczy Ci tylko standardowy wkrętak. Użytkowanie gniazdka jest bezpieczne, ponieważ posiada ono wbudowane uziemienie, które zabezpiecza przed porażeniem prądem. Dzięki wykonaniu z tworzywa ABS i poliwęglanu produkt wyróżnia w szczególności trwałość i odporność na urazy mechaniczne. Pozwoli Ci to korzystać z niego przez dłuższy czas, bez obawy o powstanie odkształceń czy pęknięć.

    • Zaciski gwintowe

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Maksymalne obciążenie elektryczne3520W
    Napięcie zasilania250V
    Prąd znamionowy16A
    Kod produktu5907577475178