Zobacz więcej Gniazdka natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Natynkowe

Strzałka w prawo

Gniazdka natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo podwójne Ospel Fala natynkowe z uziemieniem białe

Gniazdo podwójne Ospel Fala natynkowe z uziemieniem białe

26,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Montując na ścianie podwójne gniazdo, zapewnisz sobie możliwość podłączenia różnych odbiorników elektrycznych do źródła zasilania. Produkt posiada uziemienie, dzięki czemu korzystanie z niego jest bezpieczne. Gniazdo w kolorze białym łatwo też skomponujesz ze ścianą w każdej barwie, nie zaburzając wystroju pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Brak uziemienia w gniazdku zwiększa ryzyko porażenia prądem podczas podłączania wszelkiego rodzaju urządzeń do sieci. Prezentowane gniazdko pojedyncze zwiększy Twoje bezpieczeństwo. Wyposażone jest bowiem w element uziemiający. Chroni on również przed wyładowaniami elektrycznymi i przeciążeniami. Produkt ten idealnie nadaje się zarówno do pomieszczeń prywatnych, jak i użyteczności publicznej. Możesz więc go zamontować w domu lub w firmie czy restauracji. Gniazdko jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki klapce osłaniającej, nie brudzi się i nie wymaga czyszczenia w pobliżu źródła prądu. Element dostępny jest w uniwersalnym kolorze białym. W ofercie naszego sklepu dostępne są gniazdka w wielu wariantach kolorystycznych. Sprawdź koniecznie!

    • Seria hermetyczna natynkowa
    • Stopień ochrony IP44
    • Prąd znamionowy 16AX
    • Zaciski gwintowe
    • Uziemienie

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP44
    Napięcie zasilania250V
    Kod produktu5907577412159