Zobacz więcej Gniazda podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Gniazda podtynkowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Gniazdo pojedyncze Ospel As z uziemieniem białe
Strzałka w prawo

Gniazdo pojedyncze Ospel As z uziemieniem białe

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kolor

Strzałka wstecz
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Gniazdo pojedyncze As firmy Ospel to element instalacji elektrycznej. Produkt jest w klasycznym, białym kolorze, który komponuje się z niemal każdym wykończeniem wnętrz. Gniazdo jest przeznaczone do montażu podtynkowego, który wyróżnia się wysoką estetyką. Aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników, wyrób wyposażono w bolec uziemiający. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również ramki pasujące do oferowanego gniazda.

   Cechy i zalety

    Gniazdo pojedyncze As firmy Ospel przeznaczone jest do wykańczania wnętrz. Biały kolor i klasyczny kształt produktu sprawiają, że komponuje się zarówno z wnętrzami urządzonymi tradycyjnie, jaki i nowocześnie. Do zestawu nie dołączono ramki, którą należy dobrać samodzielnie, dopasowując ją do wystroju pomieszczenia i kierując się własnymi upodobaniami estetycznymi. Wyrób służy do montażu podtynkowego, dzięki czemu całość prezentuje się atrakcyjnie – wszystkie elementy instalacyjne zostają ukryte, a na zewnątrz pozostaje jedynie część użytkowa oraz ozdobna ramka. Produkt posiada zaciski gwintowe, w które należy wkręcić przewód. Gniazdko elektryczne dla bezpieczeństwa użytkowników zostało wyposażone w bolec uziemiający. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też inne elementy elektroinstalacyjne marki Ospel.

    • Seria modułowa
    • Zaciski gwintowe
    • Stopień ochrony IP20
    • Uziemienie
    • Prąd znamionowy 16A

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    Maksymalne obciążenie elektryczne3520W
    Napięcie zasilania250V
    Prąd znamionowy16A
    Kod produktu5907577451295