Zobacz więcej Zasuwy i zamknięcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Okucia budowlane

Strzałka w prawo

Zasuwy i zamknięcia

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Haczyk niklowany 120 x 4 mm

Haczyk niklowany 120 x 4 mm

3,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Haczyk niklowany to prosty model zamknięcia stosowany wewnątrz pomieszczeń. Zapewnia użytkownikom łazienek prywatność, dlatego stosowany jest nie tylko w mieszkaniach, ale również w toaletach publicznych. Charakteryzuje się eleganckim wyglądem, co zawdzięcza swojej barwie nikiel. Dostępne są także inne zamknięcia tej marki – znajdziesz je w naszej ofercie.

   Cechy i zalety

    Haczyk niklowany doskonale sprawdzi się w każdym mieszkaniu oraz w rozmaitych lokalach użyteczności publicznej. Za pomocą tego elementu możesz skutecznie zamykać swoje pomieszczenia od wewnątrz – rozwiązanie takie przydaje się, gdy chcesz zapewnić sobie prywatności we własnym pokoju lub w łazience. Stosowane jest również w toaletach publicznych oraz przymierzalniach w butikach. Produkt charakteryzuje się nie tylko łatwym sposobem użycia, ale również montażu, dlatego z łatwością umieścisz go na swoich drzwiach samodzielnie. Całość utrzymana w eleganckim kolorze nikiel będzie się idealnie prezentowała na skrzydłach drewnianych. W ofercie znajdziesz także inne rodzaje zamknięć do pomieszczeń, więc z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Estetyczny wygląd
    • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
    • Prosty montaż

    Specyfikacja techniczna

    KolorNikiel
    Kod produktu5906711242409