Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Harmonijka McAlpine 1000 mm 1 1/4'' x 32 mm

Harmonijka McAlpine 1000 mm 1 1/4'' x 32 mm

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Harmonijka może znaleźć zastosowanie w większości pomieszczeń gospodarczych, gdzie umożliwi podłączenie znajdujących się w nim sprzętów do instalacji sanitarnej. Produkt wykonano z tworzywa sztucznego, które jest trwałe i odporne na korozję. Harmonijka prezentuje się bardzo estetycznie, przez co możesz ją zamontować w widocznym miejscu.

   Cechy i zalety

    Harmonijkę możesz wykorzystać do wykonania większości połączeń kanalizacyjnych w Twoim domu lub mieszkaniu. Produkt cechuje się elastycznością, dlatego też z powodzeniem może zastąpić sztywne kolanko w trudnodostępnych i ciasnych miejscach. Harmonijka nadaje się zarówno do podłączenia umywalki do syfonu, jak również do podłączenia zmywarki bądź pralki do instalacji wodociągowej. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, przez co charakteryzuje go nie tylko wytrzymałość, ale również odporność na szkodliwe działanie wilgoci. Harmonijka została estetycznie wykończona, dzięki czemu możesz ją umieścić w widocznym miejscu w kuchni lub w łazience. Produkt charakteryzuje się łatwym montażem, który nie powinien zająć dużo czasu.

    • Możliwość podłączenia pralki i zmywarki

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5036484500489