Zobacz więcej Biokominki - kominki na biopaliwo

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kamienie ozdobne do biokominka

Kamienie ozdobne do biokominka

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przedstawiony tutaj produkt wykorzystasz przy swoim biokominku. Umieszczając kamienie w palenisku, uzyskasz nie tylko dodatkową dekorację, ale także podtrzymasz ciepło po zgaszeniu płomienia – Twoje wnętrze będzie nadal ogrzewane, co pozwoli Ci na ograniczyć zużycie opału. Produkt stworzono z trwałego tworzywa, dzięki czemu na długo zachowa swoją funkcjonalność.

   Cechy i zalety

    Poszukujesz produktu, który pozwoli Ci na oszczędzenie stosowanego w Twoim kominku biopaliwa? W tym celu świetnie sprawdzi się przedstawiony w tym miejscu wyrób. Kamienie bez problemu umieścisz w przeznaczonym do tego miejscu – nagrzejesz je dodając do paleniska. Produkt po zgaszeniu płomienia na długo utrzyma ciepło, dzięki czemu pomieszczenie, w którym zamontowałeś biokominek, będzie nadal ogrzewane – pozwoli Ci to zgromadzić oszczędności w związku z ograniczeniem spalania materiału opałowego. Kamienie prezentują się niezwykle estetycznie oraz atrakcyjnie – uzupełniając nimi kominek, zyskasz dodatkową ozdobę. Produkt wykonano z trwałego materiału, który zapewnia mu trwałość oraz odporność na uszkodzenia – wyrób na długo zachowa swój nienaganny stan.

     Specyfikacja techniczna

     KolorJasny beżowy
     Kod produktu5905279687165