icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Krzewy owocowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Krzewy owocowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kiwi w doniczce wiszącej

Kiwi w doniczce wiszącej

22,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kiwi w doniczce wiszącej to świetna propozycja pnącza do małego ogrodu, tarasu lub na balkon. Aktinida ostrolistna w odmianie Issai nie wymaga zapylacza i wydaje smaczne, niewielkie owoce. Roślina samodzielnie owija się pędami wokół podpór, dlatego nie trzeba jej podwiązywać. Zielone liście i białe kwiaty, które pojawiają się w czerwcu, stanowią dodatkową ozdobę na działce.

   Cechy i zalety

    Kiwi w doniczce wiszącej jest świetną propozycją do niewielkiego ogrodu lub balkonu. Samopylna odmiana aktinidii ostrolistnej nie ma dużych wymagań. Wystarczy, że zapewnisz jej żyzną glebę, słoneczne stanowisko i podpory, po których będzie mogła się wspinać. Roślina nie potrzebuje podwiązywania, a jej mrozoodporność pozwala na uprawę bez ryzyka przemarznięcia na terenie prawie całego kraju. Kiwi w doniczce wiszącej prezentuje się pięknie nie tylko za sprawą zielonych liści i białych kwiatów. Odmiana Issai rodzi zielone owoce, które smakiem do złudzenia przypominają słodkie kiwi. Można je jeść na surowo, przeznaczyć do wypieków, deserów, a nawet nalewek. W naszym sklepie znajdziesz też inne gatunki pnączy, które warto uprawiać ze względu na aromatyczne owoce.

    • Odmiana samopylna
    • Atrakcyjne ozdobne pnącze
    • Odmiana plenna

    Specyfikacja techniczna

    Zakładana wysokość rośliny4000mm
    Nazwa łacińskaActinidia arguta
    OdmianaIssai
    Instrukcje dotyczące sadzeniaReferuje gleby żyzne, wilgotne i przepuszczalne; optymalne ph powinno zawierać się w przedziale 5 – 6,5
    Kod produktu5902194537971