LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje do tapet

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kleje do tapet

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do tapet z włókna szklanego Primacol Glastatex 10 kg

Klej do tapet z włókna szklanego Primacol Glastatex 10 kg

108
/ szt.
10,80
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej do tapet z włókna szklanego Primacol Glastatex jest to wydajny produkt wykończeniowy. Został wyprodukowany z użyciem najnowszych technologii. Dzięki temu spoina jest mocna i po wyschnięciu staje się przezroczysta. W sklepie Castorama znajdziesz również mniejsze opakowanie kleju Primacol Glastatex. Dzięki temu dopasujesz ilość produktu do powierzchni, którą musisz wytapetować.

   Cechy i zalety

    Klej do tapet z włókna szklanego Primacol Glastatex 10 kg jest niezbędny podczas prac wykończeniowych. Nadaje się do użycia na tynk cementowo-wapienny lub płytę gipsowo-kartonową. Ma formę pasty, którą możesz rozprowadzić za pomocą wałka lub pędzla. Tworzy mocną spoinę, która staje się przezroczysta. Dzięki temu efekt jest bardzo estetyczny. Klej do tapet z włókna szklanego Primacol Glastatex schnie przez w bardzo krótkim czasie. Jest gotowy do użycia, więc nie musisz samodzielnie wykonywać różnych mieszanek. Za pomocą tego kleju solidnie zamocujesz każdy rodzaj tapety. Możesz być pewny, że będzie ona trzymała się powierzchni przez bardzo długi czas. Sprawdź także inne opcje klejów do tapet Primacol, które znajdziesz w sklepie Castorama.

    • Gotowy do użycia
    • Mocne wiązanie
    • Krótki czas schnięcia

    Specyfikacja techniczna

    MarkaPrimacol
    Kod produktu5907808083189