Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej Technicqll sekundowy 2 g
Strzałka w prawo

Klej Technicqll sekundowy 2 g

5,48
/ szt.
2 740
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Wycofany z oferty

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kleje sekundowy służy do klejenia syntetycznych tworzyw elastycznych. Nadaje się także do spoinowania elementów drewnianych i drewnopodobnych o gładkich powierzchniach. Wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem i niską lepkością. Mocuje błyskawicznie i trwale wszelkiego rodzaju materiały elastyczne i twarde. Klej jest odporny na bardzo niskie i wysokie temperatury.

   Cechy i zalety

    Błyskawiczny klej znajdzie swoje zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, warsztacie czy zakładzie przemysłowym. Służy do mocnego i natychmiastowego spoinowania różnego typu materiałów. Klej cechuje wysoki parametr wytrzymałości na wilgoć i różnice temperatur. Spoina utwardza się poprzez absorbowanie wilgoci z powietrza, dlatego nie jest przeznaczona do montażu w ciepłych i suchych pomieszczeniach. Przy pomocy tego preparatu skutecznie skleisz różnego rodzaju gumy oraz inne materiały zarówno miękkie, jak i twarde. Produkt nie jest przeznaczony do łączenia poliolefin, PTFE i gumy sylikonowej. Klej jest bardzo łatwy w użyciu, wystarczy nałożyć go na powierzchnię i docisnąć element, który chcesz zamocować. Preparat jest bardzo wydajny, mocno trzyma już po nałożeniu jednej, cienkiej warstwy.

    • Bezbarwny
    • Czas klejenia 15 sekund
    • Niska lepkość
    • Wysoka adhezja oraz odporność na obciążenia wibracyjne

    Specyfikacja techniczna

    Czas utwardzania0.02h
    KolorBezbarwny
    Kod produktu5902051000808