Zobacz więcej Kleje

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Taśmy i kleje

Strzałka w prawo

Kleje

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej termiczny Technicqll 70 ml

Klej termiczny Technicqll 70 ml

21,48
/ szt.
306,86
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej termiczny znajdzie swoje zastosowanie zarówno w budownictwie, jak i motoryzacji. Przeznaczony jest do mocowania, uszczelniania i napraw układów rur doprowadzających i odprowadzających ciepłe spaliny i ciecze. Klej ma konsystencję żelu, dzięki czemu nie spływa, a Ty z łatwością nałożysz go na powierzchnie pionowe. Produkt jest odporny na bardzo wysokie temperatury.

   Cechy i zalety

    Klej termiczny znajdzie swoje zastosowanie w montażu i naprawach elementów układów kominowych, części systemów cieplnych pracujących w wysokich temperaturach. Przy pomocy tej spoiny będziesz mógł zamontować wkład kominowy. Klej jest niezwykle wytrzymały na wysokie temperatury, dlatego nadaje się do napraw rur z ciepłą wodą. W motoryzacji sprawdzi się doskonale przy uszczelnianiu oraz reperowaniu elementów układu wydechowego, np. tłumików, kolektorów. Klej jest także odporny na agresywne środki chemiczne, dzięki czemu układy, które izoluje pozostaną szczelne i będą pracowały prawidłowo. Nadaje się do klejenia materiałów metalowych oraz ceramicznych. W naszej ofercie dostępne są inne kleje, cechujące się podwyższoną odpornością na duże temperatury.

    • Ognioodporny
    • Kolor szary
    • Odporny na temperatury do 1200°C
    • Okres przechowywania: 18 miesięcy od daty produkcji

    Specyfikacja techniczna

    Czas utwardzania24h
    Maksymalna temperatura aplikacji1200°C
    Metoda aplikacjiRęcznie
    KolorSzary
    Kod produktu5902051000457