Zobacz więcej Kłódki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Kłódki i akcesoria

Strzałka w prawo

Kłódki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kłódka pałąkowa LOB 66 mm ZnAl granitowa 2

Kłódka pałąkowa LOB 66 mm ZnAl granitowa 2

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kłódka pałąkowa LOB ZnAl granitowa nadaje się doskonale do zastosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Z jej pomocą zamkniesz bramy, skrytki czy szafki na narzędzia. Została oznaczona klasą 4 w ateście IMP. Kłódka o mechanizmie zasuwkowym możesz otworzyć dzięki kluczowi nacinanemu. Z uwagi na jej budowę zniszczenie kłódki jest trudniejsze niż w przypadku klasycznych rozwiązań.

   Cechy i zalety

    Dopasowanie odpowiedniej kłódki do miejsca, które ma być chronione, jest bardzo istotną kwestią w kontekście bezpieczeństwa. Kłódka pałąkowa LOB 66 mm ZnAl granitowa 2 to produkt, który świetnie sprawdza się tam, gdzie opłacalne jest dodatkowe zabezpieczenie kłódki przed ewentualnym zniszczeniem. Z uwagi na wydłużony korpus model ten trudniej jest uszkodzić. Kłódka została opatrzona atestem IMP w klasie 4. To typ jarzmowy, nadaje się do zastosowania zarówno we wnętrzach, jak i na świeżym powietrzu. Kłódka pałąkowa LOB ZnAl granitowa jest odporna na działanie warunków atmosferycznych. Produkt ten nadaje się zarówno do zamykania drzwi, bram, jak również zabezpieczania szafek czy skrzynek z narzędziami. Działa na mechanizm zasuwkowy. Sprawdź też inne produkty dostępne w ofercie naszego sklepu.

    • Atest IMP klasa 4

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    MarkaLOB
    Maksymalna szerokość zaczepiania20mm
    NormaAtest IMP klasa 4
    Typ zamkaZamek zasuwkowy
    Materiał korpusuZnal
    Kod produktu5905452670502