icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Klucze i narzędzia samochodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz do sondy lambda Yato YT-1754

Klucz do sondy lambda Yato YT-1754

21,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prawidłowa wymiana sondy lambda wymaga zastosowania odpowiednich narzędzi – czujnik mierzący zawartość tlenu w spalinach zamocujesz z łatwością za pomocą prezentowanego klucza. Akcesorium stworzone ze stali przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Proponujemy bogatą ofertę akcesoriów pozwalających na prawidłową naprawę pojazdów.

   Cechy i zalety

    Podczas prac serwisowych przy samochodzie masz problem z prawidłową wymianą sondy lambda? Koniecznie zaopatrz się w prezentowany klucz pozwalający na odpowiedni montaż czujnika mierzącego zawartość tlenu w spalinach. Część charakteryzuje się długotrwałą żywotnością – wyprodukowana została ze stali, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Specjalistyczny klucz nasadowy jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego funkcjonalnego serwisu naprawy pojazdów. Chcesz prawidłowo wykonać zadanie polegające na wymianie sondy lambda? Nie zapomnij zaopatrzyć się w prezentowany klucz – zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym asortymentem i wyposażenia warsztatu w praktyczne narzędzia ułatwiające prace serwisowe.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MarkaYato
     KolorMix
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083917547