Zobacz więcej Trzpieniowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Trzpieniowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/4" 8 mm L = 37 mm

Klucz trzpieniowy Yato Hex 1/4" 8 mm L = 37 mm

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klucz trzpieniowy typu hex to narzędzie przeznaczone do odkręcania śrub posiadających sześciokątne gniazdo. Znajdzie on zastosowanie nie tylko podczas prac prowadzonych w Twoim przydomowym warsztacie, ale również w profesjonalnym serwisie. Narzędzie jest bowiem niezwykle wytrzymałe, ponieważ wykonano je ze stali chromowo-wanadowej.

   Cechy i zalety

    Klucz trzpieniowy hex to narzędzie, które szerokie zastosowanie w warsztatach mechanicznych, a także w trakcie hobbystycznego majsterkowania. Służy ono bowiem do odkręcania śrub posiadających sześciokątne gniazdo, dlatego za jego pomocą będziesz mógł szybko i sprawnie zdemontować różnego rodzaju elementy i przystąpić do dalszych prac. Klucz cechuje się wytrzymałością, ponieważ w jego produkcji zastosowano stal chromowo-wanadową. W rezultacie narzędzie nie ściera się nawet w trakcie odkręcania mocno zapieczonych śrub, co wymaga zaangażowania znacznej siły. Dodatkowo klucz jest również odporny na działanie wilgoci, dlatego będzie Ci służył w znakomitym stanie przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz tego typu klucze w różnych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaYato
     Rozmiar zabieraka nasadki¼"
     MateriałStal chromowo-wanadowa
     Kod produktu5906083043758