icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kołki

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Kołki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kołek ramowy Fischer FUR 10 x 200 mm

Kołek ramowy Fischer FUR 10 x 200 mm

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kołek ramowy służy do trwałego osadzenia ram lub ościeżnic okien i drzwi w budynkach. Produkt został wykonany z trwałych materiałów, dzięki czemu zapewni stabilne mocowanie nawet ciężkich elementów. Krótka strefa rozporu czyni go odpowiednim do montażu w materiałach pełnych. Szybki montaż pozwala na znaczne skrócenie czasu pracy.

   Cechy i zalety

    Kołek ramowy jest przeznaczony do trwałego osadzenia ram lub ościeżnic okien i drzwi w budynkach mieszkalnych i biurowych. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego i ocynkowanej stali, dlatego też pozostaje odporny na uszkodzenia i czynniki atmosferyczne. Dobre parametry techniczne sprawiają, że możliwe jest użycie kołka na zewnątrz budynku, do montażu balustrad balkonowych lub elementów ogrodzenia. Produkt odznacza się krótką strefą rozporu, co czyni go odpowiednim do osadzenia w betonie, kamieniu lub cegle. Kołek ten charakteryzuje się łatwym montażem, dzięki czemu możesz samodzielnie wykonać zaplanowane prace w krótszym czasie. Kołek zapewnia stabilne osadzenie nawet w przypadku mocowania ciężkich elementów.

     Specyfikacja techniczna

     PowłokaOcynkowany
     MateriałPoliamid (PA) i stal
     PrzeznaczenieBudownictwo
     Kod produktu4048962188905