Zobacz więcej Kominki wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Kominki wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm cegła

Kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm cegła

288
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kominek wentylacyjny Eco Line cegła to funkcjonalny element, który przyda Ci się podczas prac wykończeniowych na dachu. Ma solidną konstrukcję, która wspomaga redukcję wilgoci z pomieszczeń znajdujących się w budynku. Działa grawitacyjnie i skutecznie. W naszym sklepie znajdziesz wiele innych kominków Eco Line, które różnią się średnicą i kolorystyką.

   Cechy i zalety

    Szukasz funkcjonalnych elementów pokrycia dachowego? Niezbędnym elementem jest kominek wentylacyjny Eco Line fi 150 mm cegła. To zakończenie kanału wentylacyjnego, który grawitacyjnie odprowadza wilgoć z budynku. Zastosowanie kominka ma na celu skuteczną redukcję pary wodnej i ochronę przewodu przed zalaniem, na przykład wodą opadową. Kominek wentylacyjny Eco Line cegła ma solidną konstrukcję z polipropylenu stabilizowanego. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV. Wzmocnieniem kominka jest guma uszczelniająca. Dzięki funkcji regulacji możesz dopasować kominek do nachylenia dachu – od pięciu do czterdziestu pięciu stopni. W sklepie Castorama znajdują się praktyczne elementy pokrycia dachowego, które dopasujesz pod względem parametrów technicznych i kolorystyki.

     Specyfikacja techniczna

     W zestawieWkręty farmerskie do mocowania
     KolorCegła
     Kod produktu5903796226140