LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Mocowania sanitarne

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Mocowania sanitarne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Komplet śrub Tycner do deski WC uniwersalny

Komplet śrub Tycner do deski WC uniwersalny

26,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalny komplet śrub do deski sedesowej to gwarancja udanego montażu. Wykonane z polipropylenu śruby są trwałe i odporne na użytkowanie oraz działanie wody – nie niszczą się. Klasyczny, biały kolor śrub będzie idealnie łączył się z toaletą w tym samym kolorze, a w połączeniu z ciemną deską – interesująco będzie się wyróżniał.

   Cechy i zalety

    Prezentowany w tym miejscu komplet śrub przeznaczony jest do montażu każdego rodzaju deski sedesowej. Montując ją samodzielnie będziesz miał gwarancję, że masz wszystkie potrzebne elementy do pracy w jednym miejscu. Oferowany komplet jest w całości wykonany z tworzywa sztucznego, które nie wchodzi w reakcję z wodą – długo nie traci na jakości. Dzięki wytrzymałości na częste użytkowanie, możesz swobodnie opuszczać i podnosić deskę. Biały kolor śrub długo pozostanie jak nowy – wystarczy myć zamontowany komplet tradycyjnymi środkami czyszczącymi. Oferowany biały komplet śrub sprawdzi się w połączeniu z białym, jak i każdym innym kolorem toalety. W naszej ofercie znajdziesz także inne rodzaje śrub do montowania deski sedesowej np. nierdzewne.

    • Trwały materiał
    • Nierdzewne
    • Uniwersalne wymiary

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu2
    Średnica produktu24mm
    KolorBiały
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5900950611330