icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Uszczelki do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Komplet uszczelek do wylewki Jano 1/2"

Komplet uszczelek do wylewki Jano 1/2"

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Komplet uszczelek do wylewki Jano będzie Ci potrzebny nie tylko podczas wymiany armatury łazienkowej. Spraw, żeby znalazł się na wyposażeniu Twojej skrzynki narzędziowej lub warsztatu. Kilka rodzajów uszczelnień pozwoli Ci zabezpieczyć wiele typów baterii. W opakowaniu znajdziesz trzy uszczelki do zabezpieczenia różnych miejsc.

   Cechy i zalety

    Masz cieknący kran? Woda ucieka z baterii umywalkowej? Takie nieszczelności mogą powodować straty wody. Komplet uszczelek do wylewki Jano 1/2" pomoże Ci uporać się z tym problemem. Dzięki nim usuniesz nieszczelności. Zaoszczędzisz też na rachunku za wodę. Będziesz w stanie zabezpieczyć przed zalaniem inne elementy wyposażenia. Komplet uszczelek do wylewki Jano składa się z trzech produktów. Wykonane są z gumy i tworzywa sztucznego. Każde z uszczelnień jest dokładnie odlane. Dzięki temu na długo zapewni szczelność układu. Zestaw może być Ci potrzebny także w czasie wymiany armatury. Szukasz innych uszczelnień? Sprawdź, co czeka na Ciebie w asortymencie Castoramy. Znajdziesz tu uszczelki do rur żeliwnych, a nawet do węża prysznicowego.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Średnica produktu20mm
     Kształt produktuOkrągły
     MateriałTworzywo sztuczne i guma
     Kod produktu5908289685190