LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Części zamienne do maszyn ogrodniczych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Akcesoria i części

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Korek paliwa Nevada B&S Quantum

Korek paliwa Nevada B&S Quantum

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt przeznaczony jest do kosiarki z silnikiem B&S Quantum. Umożliwia właściwe i bezpieczne użytkowanie urządzenia. Korek paliwa wykonany jest z mocnego i trwałego tworzywa sztucznego. Zapobiega wypływaniu mieszanki paliwowej, dzięki czemu można spokojnie korzystać z narzędzia spalinowego. Korek lekko się nakręca i wygodnie układa w dłoni. Na powierzchni umieszczony jest symbol przypominający o rodzaju paliwa, którego należy unikać podczas napełniania zbiornika kosiarki.

   Cechy i zalety

    Prace w ogrodzie należą do przyjemnych, szczególnie, gdy do pomocy ma się wysokiej klasy sprzęt i narzędzia. Niezbędne do strzyżenia trawnika są kosiarki. Te z silnikiem spalinowym wymagają stosowania właściwych paliw. W celu zabezpieczenia urządzenia przed wypływem mieszanki paliwowej stosuje się korki paliwa. Prezentowany produkt przeznaczony jest do kosiarki z silnikiem B&S Quantum. Korek paliwa wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Optymalna budowa zapewnia wygodne ułożenie w dłoni i szybkie nakręcenie na obudowę kosiarki. Korki paliwa ze względu na swoją wielkość często giną w trawie lub skrzynce z narzędziami. By uzupełnić sprzęt, warto sięgnąć po wykonane specjalnie do nich akcesoria, na nich bowiem znajdują się właściwe symbole i oznaczenia przydatne podczas napełniania zbiornika czy pracy z urządzeniem.

    • Uniwersalne zastosowanie do wielu silników
    • Wysoka jakość tworzywa
    • Zastosowanie otworu odpowietrzającego
    • Zapobiega wypływaniu mieszanki paliwowej

    Specyfikacja techniczna

    MateriałTworzywo sztuczne
    KompatybilnośćKosiarki z silnikiem b&s quantum
    Kod produktu5904941602864