LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Koszule i t-shirty robocze

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Koszula flanelowa XXL
Strzałka w prawo

Koszula flanelowa XXL

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt jest niezbędnym elementem roboczej odzieży. Koszulę wykorzystasz podczas każdej fizycznej pracy, świetnie sprawdzi się podczas remontu, budowy oraz pracy w ogrodzie. Materiał, z którego wykonano wyrób jest elastyczny, dzięki czemu dostosuje się on do Twojego ciała oraz wszelkich ruchów niezbędnych do wykonania Twoich obowiązków.

   Cechy i zalety

    Potrzebujesz odzieży, która zapewni Ci komfort oraz wygodę podczas fizycznej pracy? Dostępna tutaj koszula została zaprojektowana tak, aby dostosować się do wykonywanych przez Ciebie ruchów. Odpowiedni dobór materiału sprawia, że jest ona nie tylko elastyczna, ale posiada też wysoki poziom przewiewności. Tworzywo jest odporne na trwałe odkształcenia oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Wytrzymałość materiału gwarantuje, że odzież nie zniszczy się nawet po wielu praniach. Wyrób zachowa swój atrakcyjny wygląd przez długi czas, a Ty wiele razy wykorzystasz go w czasie pracy. Dobrze sprawdzi się podczas różnych zadań w ogrodzie, na budowie lub w przypadku remontu. Neutralna kolorystyka, w której zachowano ten element odzieży sprawia, że dopasujesz go do pozostałych części swojej garderoby.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba kieszeni1
     Opis materiałuBawełna
     Rozmiar odzieżyXXL
     KolorNiebiesko-czarny
     Kod produktu5901225331106