Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Króciec z wyjściem do pralki/zmywarki 1 1/2" x 40 mm

Króciec z wyjściem do pralki/zmywarki 1 1/2" x 40 mm

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczny króciec umożliwi Ci szybkie i sprawne podłączenie pralki lub zmywarki do kanalizacji, dzięki czemu zużyta przez urządzenie woda będzie prawidłowo odprowadzana. Wykonany z tworzywa sztucznego element cechuje się trwałością i wytrzymałością, co przedłuża możliwy czas jego użytkowania i sprawia, że nie straci on estetycznego wyglądu z opływem czasu.

   Cechy i zalety

    Krócieć to funkcjonalne akcesorium, które może Ci z powodzeniem posłużyć do szybkiego i sprawnego podłączenia Twojej pralki lub zmywarki do domowej sieci kanalizacyjnej. Dzięki temu z łatwością odprowadzisz wodę, która została zużyta przez urządzenie, umożliwiając mu prawidłową pracę. Do wykonania elementu zastosowano niezwykle trwałe, wytrzymałe mechanicznie tworzywo sztuczne, które odznacza się również wysoką odpornością na niekorzystne działanie wody. Sprawi to, że króciec z pewnością będzie Ci służyć przez lata, nie zatracając swojej funkcjonalności z upływem czasu. Biała powierzchnia produktu ładnie skomponuje się z niemalże każdym wężem pralki, tworząc estetyczną kompozycję, która nie będzie rzucać się w oczy.

    • Trwałe tworzywo
    • Uniwersalne wymiary rury
    • Uniwersalne wymiary gwintów

    Specyfikacja techniczna

    Zastosowanie syfonuZmywarki i pralki
    KolorBiały
    Kod produktu5901095512513