Zobacz więcej Systemy instalacyjne PEX

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne

Strzałka w prawo

Systemy instalacyjne PEX

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łącznik kolankowy Idmar Group gwint zewnętrzny 16 x 1/2"

Łącznik kolankowy Idmar Group gwint zewnętrzny 16 x 1/2"

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kolanko to część łącząca pozostałe elementy instalacji wodociągowej, odpowiedzialnej za dostarczanie wody do pomieszczeń. Produkt jest zrobiony z mosiądzu, tym samym cechuje się odpornością na uderzenia, zgniatanie i inne potencjalne zagrożenia, mogące wystąpić podczas eksploatacji. Kolanko odznacza się prostotą montażu, a zatem z łatwością wykonasz pracę samodzielnie.

   Cechy i zalety

    Kolanko jest częścią łączącą pozostałe elementy instalacji wodociągowej wewnątrz budynków o różnorakim przeznaczeniu. Produkt zrobiony jest z trwałego mosiądzu, dzięki czemu jest odporny na zginanie, naciskanie i uderzenia, a także na wysoką temperaturę. Cechy te sprawiają, że kolanko odznacza się trwałością i długą żywotnością. Produkt zaprojektowany został w taki sposób, by jego instalacja nie wymagała używania specjalistycznego sprzętu, a sam proces montażu przebiega szybko i sprawnie – przez co możesz z powodzeniem wykonać go samodzielnie. Uniwersalność kolanka powoduje, że może być ono wykorzystane zarówno do stworzenia instalacji wodociągowej, jak i grzewczej lub gazowej – także w pomieszczeniach o dużej powierzchni, które wymagają efektywnych systemów tego rodzaju.

    • Montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi
    • Wielokrotne łączenie i rozłączanie bez dodatkowych uszczelnień
    • Możliwość łączenia z każdym dostępnym systemem instalacyjnym

    Specyfikacja techniczna

    Wymiar A16mm
    SeriaPEX
    Kod produktu5907732045277