Zobacz więcej Sterowanie bramami i alarmami

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Lampa sygnalizująca Moovo dla DM CM

Lampa sygnalizująca Moovo dla DM CM

238
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lampa sygnalizacyjna w kolorze pomarańczowym przeznaczona jest dla DM CM marki Moovo. Element skutecznie informuje osoby znajdujące się w pobliżu o otwieraniu bramy, a więc przestrzega, by zachować ostrożność i bezpieczeństwo. Lampa wykonana jest z wytrzymałych i trwałych materiałów, odpornych na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Produkt można zamontować samodzielnie. Wyposażony jest w antenę odbierającą sygnał z pilota.

   Cechy i zalety

    Lampa sygnalizacyjna to niezbędny element do instalacji automatyki przydomowej, który skutecznie powiadamia o uruchomieniu bramy wjazdowej. Zautomatyzowany podjazd zapewnia nie tylko bezpieczeństwo korzystania, ale również wygodę i swobodę, bowiem nie wychodząc z auta, za pomocą pilota możesz otworzyć i zamknąć bramę, a domownicy i znajdujący się w pobliżu zostaną o tym poinformowani za pomocą światła. Lampa sygnalizacyjna dla DM CM marki Moovo wykonana jest z trwałych i wytrzymałych materiałów w kolorze czarnym i pomarańczowym. Produkt jest odporny na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Jego instalacji możesz dokonać samodzielnie, szybko i łatwo. Lampa posiada wbudowaną antenę, która odbiera sygnał z pilota. W naszej ofercie znajdziesz także inne elementy do montażu automatyki przydomowej.

     Specyfikacja techniczna

     Kompatybilnośćdo Moovo Professional: zestaw DM600, CM220
     KolorCzarny, pomarańczowy
     W zestawieWbudowana antena
     Przeznaczenielampa zwiększa bezpieczeństwo użytkowania automatyki sygnalizując świetlnie ruch bramy, posiada również wbudowaną antenę 433,92 MHz zwiększającą zasięg działania pilota
     Kod produktu8032595791058