Zobacz więcej Łańcuchy

Strona główna

Strzałka w prawo

Akcesoria metalowe

Strzałka w prawo

Mocowania i łączenie

Strzałka w prawo

Sznury, pasy i łańcuchy

Strzałka w prawo

Łańcuchy

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łańcuch gospodarczy Diall długie ogniwa 10 mm ocynk
Strzałka w prawo

Łańcuch gospodarczy Diall długie ogniwa 10 mm ocynk

34,48
/ m

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łańcuch gospodarczy charakteryzujący się dużą średnicą i długimi ogniwami ze stali ocynkowanej. To bardzo wytrzymały materiał, dlatego ten łańcuch będzie dla Ciebie idealny, jeśli planujesz przestawiać, ciągnąć czy podnosić ciężkie sprzęty lub chcesz zamocować duże meble i dekoracje. Półka lub siedzisko zamocowane na takich stalowych linach na pewno będą się dobrze trzymać.

   Cechy i zalety

    Łańcuch gospodarczy o długich ogniwach sprawdza się idealnie do podwieszania czy utrzymywania w miejscu sprzętów. Można nimi zabezpieczyć niestabilne przedmioty, np. na promie czy łódce, ale też maszyny przemysłowe czy rolnicze. Taki gruby łańcuch pozwala na wykonanie huśtawki z opon, wykonanie z deski efektownej półki, swobodne zawieszenie donicy i skrzynek na tarasie czy balkonie. W warunkach domowych nic nie będzie w stanie zerwać takiego łańcucha, co ma związek z jego solidną, ocynkowaną konstrukcją. Taki łańcuch najlepiej prezentuje się w wysokich pomieszczeniach, gdzie można na nim zawiesić duże lampy czy solidne półki. Doskonale wpasuje się w klimat industrialny czy styl minimalistyczny, w którym kreatywne wykorzystanie takich sprzętów jest w cenie.

    • Długie ogniwa

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu10m
    Gwarancja producenta1 rok​
    KolorOcynk
    MateriałStal
    MarkaDiall
    Typ jednostki sprzedażyMetr
    Średnica produktu10mm
    Przeznaczeniedo różnego rodzaju zastosowań
    Kod produktu3663602093985