Zobacz więcej Zabezpieczenia rowerowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo

Zabezpieczenia rowerowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łańcuch zabezpieczający Smith & Locke 10 x 1500 mm
Strzałka w prawo

Łańcuch zabezpieczający Smith & Locke 10 x 1500 mm

94,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zabezpieczenie rowerowe należy do niezbędnego wyposażenia każdego rowerzysty. Prezentowany łańcuch umożliwi Ci pozostawienie jednośladu bez opieki na dłuższy czas bez zmartwień o to, że może zostać skradziony. Produkt wykonany został z ciężkiej stali, która jest wysoce wytrzymała na próby przecięcia. Całość pokryta jest osłonką z PCV.

   Cechy i zalety

    Chcesz mieć pewność, że Twój rower pozostawiony bez opieki nie zostanie skradziony? Niezbędna w tym celu będzie wytrzymała i mocna blokada. Prezentowany łańcuch doskonale sprawdzi się w tej roli. Jest gruby i ciężki, a przecięcie go wymaga dużej ilości siły i użycia specjalistycznych narzędzi. Przymocowując jednoślad za jego pomocą do stojaka na rowery, nie będziesz musiał martwić się, że zostawiasz go na dłuższy czas bez nadzoru. Produkt wykonany został ze stali i posiada osłonkę z PCV, która chroni go przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. W szerokiej ofercie sklepów Castorama znajdziesz wiele innych modeli zabezpieczeń rowerowych, spośród których z pewnością wybierzesz najlepsze dla siebie. Sprawdź koniecznie!

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu170mm
     Grubość produktu40mm
     Średnica produktu10mm
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Gwarancja producenta2 lata
     MateriałStal
     KolorSzary
     Kod produktu3663602834991