Zobacz więcej Akcesoria basenowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Baseny i akcesoria

Strzałka w prawo

Akcesoria basenowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Łatka do naprawy folii basenu

Łatka do naprawy folii basenu

21,98
/ opak.
4,40
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Łatka do naprawy folii basenu sprawia, że sprawnie usuniesz ewentualne uszkodzenie, które może powstać w trakcie codziennej eksploatacji. Produkt został wykonany z mocnego materiału, co sprawia, że jest trwały. Łatka odznacza się łatwością zastosowania, dzięki czemu możesz szybko użyć jej samodzielnie, bez konieczności zatrudniania specjalisty.

   Cechy i zalety

    Łatka do naprawy folii basenu umożliwia wykonanie drobnych prac naprawczych we własnym zakresie. Produkt został wykonany z trwałego materiału, dzięki czemu pozostaje odporny na uszkodzenia mechaniczne, mogące powstać w trakcie codziennego użytkowania basenu. Łatka odznacza się dużą łatwością montażu, w związku z czym niezbędne czynności wykonasz zupełnie samodzielnie w krótkim czasie, bez konieczności wzywania profesjonalnej firmy świadczącej usługi w tym zakresie. Produkt pozwala również na oszczędność pieniędzy, dzięki szybkiemu załataniu powstałej dziury nie musisz ponosisz wydatków na nową folię. Ponadto załatanie przecieku sprawi, że będziesz mógł korzystać z basenu właściwie bez przerwy, co jest istotne zwłaszcza dla posiadaczy basenów otwartych, z których korzystanie jest ograniczone do krótkiego sezonu.

    • Opracowana do łatania nieszczelności w folii winylowej
    • Łatkę można przykleić w wodzie
    • Zestaw zawiera 5 łatek
    • Nadaje się do klejenia bezpośrednio w wodzie

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    KolorTransparentny
    Szerokość produktu98mm
    PrzeznaczenieBaseny
    Kod produktu5908226680523